background

Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı

>
Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı

İzmir da piyasadaki en hesaplı çamaşır makinesi tamirini, bulaşık makinesi tamiri, buzdolabı ve beyaz eşya tamirini biz yapıyoruz. Arçelik İzmir teknik servisi işletmemiz Türkiye Geneli beyaz eşya servisi ile montaj, bakım, yedek parça ve aksesuar, arıza gibi bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan hizmeti sunmaktadır.

İzmir Beyaz Eşya Tamir ve Onarım Hizmetleri olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ürünlerinizi 1 sene garantili hizmet adı altında tamir ediyoruz.
İzmir Çamaşır Makinesi Tamircisi Servisimiz, ürünlerin; bakım, onarım, tamir, yedek parça ve montaj hizmetlerinin yanı sıra müşterilerini kullanım konusunda da bilgilendirerek daha iyi bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Güler yüzlü ve işini bilen personeller ile çalışıp şeffaflık ilkesini benimseyen İzmir teknik servisimiz yaptığı işler de kaşe onaylı fişler vererek yaptığı işin ciddiyetini müşterilerine belgelemektedir.
İzmir Beyaz Eşya Bakım ve Tamir Servisi olarak uygun fiyat ve yetkin deneyimli tecrübeli ustalarımızla en iyi hizmeti en kısa süre içerisinde sunmaktayız.

Beyaz eşya servisimizde her marka gibi beyaz eşya sektörünün lider markaları için oluşan tüm arıza taleplerinizde İzmir geneli ilçelerinde özel servis hizmeti vermektedir. İzmir beyaz eşya ve klima servisi olarak en iyi kalitede ve en hızlı servis hizmeti sunuyoruz. Bosch İzmir bulaşık makinesi servisi olarak sizlere iyi hizmet ve adreste bakım ve tamir işlerinizi yapmaktayız.
 


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Ayrancılar Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Bayraklı Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Bornova Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Buca Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Çiğli Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Gaziemir Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Karabağlar Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Karşıyaka Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Menderes Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı, Menemen Bulaşık Makinesi Tamiri ve Bakımı
background
İzmir'in bölgelerine geniş alanlı hizmet

Sorunlarınızı Çözen Hizmet

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder