background

Buzdolabı Tamiri ve Bakımı

>
Buzdolabı Tamiri ve Bakımı

İzmir merkez ve ilçelerine hizmet veren servisimiz garanti süresi dolmuş Beko beyaz eşyaların onarım, tamir, orijinal parça değişimi, parça bakımı hizmetlerini sağlamaktadır. Teknik donanım konusunda gelişmiş servis araçlarımızla İzmir her ilçesinde tüm beyaz eşya arızalarına yerinde ve anlık çözümler üretmekteyiz.

İzmir tamir merkezi olarak sanayi tipi çamaşır makinesi, sanayi tipi bulaşık makinesi, Endüstriyel dolap gibi cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımını gerçekleştiriyoruz.

İzmir ekip olarak çalışan ustalarımız, servis araçlarımızla sizleri evinizin konforundan ayırmadan adresinize kadar gelmekte, beyaz eşyalarınızı oldukça uygun maliyetlerle yenisinden daha iyi hale getirerek teslim etmektedirler.
İzmir il ve çevre ilçelerinde yaşayan müşterilerimize en iyi ve en kaliteli beyaz eşya servis hizmetini sunmaktayız. Ekiplerimiz İzmir tüm bölgelerine servis vermektedir.
İzmir Beyaz Eşya Servis merkezi olarak İzmir geneline hizmet veriyoruz. İzmir beyaz eşya servisimiz bütün semtlere 7/24 geniş servis ağıyla gün içerisinde tamir hizmeti vermektedir. İzmir ilindeki en iyi Buzdolabı Tamircisiyiz.
İzmir Beyaz Eşya Servisi, en uygun fiyatlı en iyi ve garantili Beyaz Eşya servisi olarak hizmet veriyoruz. Günler değil saatler içerisinde –İzmir’un neresinde olursanız olun- size ulaşabileceğimiz anlamına geliyor. Garantili işçilik ve parça değişimi ile İzmir içerisinde bölge veya semt ayırt etmeden tamir, onarım, bakım gibi konularda montaj işlemleri ile beraber yanınızda olmaktayız.
 


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Ayrancılar Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Bayraklı Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Bornova Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Buca Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Çiğli Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Gaziemir Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Karabağlar Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Karşıyaka Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Menderes Buzdolabı Tamiri ve Bakımı, Menemen Buzdolabı Tamiri ve Bakımı
background
İzmir'in bölgelerine geniş alanlı hizmet

Sorunlarınızı Çözen Hizmet

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder