background

Klima Tamiri ve Bakımı

>
Klima Tamiri ve Bakımı

Klimalarımız özellikle yaz ayların da daha ferah bir ortam sağlamak amacıyla kullandığımız, evimizin vazgeçilmez cihazları arasında yer almıştır. Sıcak günlerde bizi rahatlatan klimalar soğuk kış günlerin de ise bizleri ısıtma görevi görmüştür.  

Klimalar günümüzde artık her eve ve iş yerine girmiş durumda.

Klimalar her ne kadar farklı marka ve modellerde olsalar da ortaya çıkardıkları arızalar genellikle aynıdır. Tüm marka ve model klimaların arıza onarım ve bakımı yapan İzmir klima servisimiz geniş donanıma sahiptir.

Klimam kompresör fanı çalışmıyor, klima bakımı nasıl yapılır, klima tamir ücretleri ne kadar, iç dış ünite sorunları, klimam soğutmuyor, klimam az ısıtıyor gibi sıkça duyduğumuz sorunlar vardır.

İzmir klima servisi olarak klima tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerinizi yılların verdiği tecrübeyle ve bilgi birikimiyle yapmaktayız. Bizlere bu konu da güvenmelisiniz ki uygun fiyata kaliteli klima servis hizmeti sağlamaktayız. 

Klimalarınızı satın alırken mutlaka detaylı bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Özelliklerini bilirseniz daha kaliteli bir alışveriş yapmış olursunuz.

Klimalarınızı alırken mutlaka 6 ayda 1 ya da en az yılda 1 detaylı klima bakımı yaptırmayı unutmamalısınız.

İzmir klima servisi olarak yılların verdiği tecrübeyle klimalarınıza tamir, onarım, bakımlarını hızlı ve kesin bir şekilde yapıyoruz.

Uzun yıllık tecrübemiz ve gelişen teknolojik yenikleri takip eden, bünyesinde uygulayan kurumsal anlayış ile oluşan sorunlarınızı bir daha tekrarlama şansı bırakmayan firmamız sizlere kaliteli bir hizmet verebilmek adına tüm tedbirleri göz ardı etmeden uygulamaktadır.

İzmir Klima servisi klima konusunda her türlü arızayı gideren, bakım, onarım ve yedek parça ihtiyacını gideren en kapsamlı klima servisidir.

Yıllardır her tür marka klima üzerinde gerekli çalışmaları yapan uzman kadromuz sizlere sadece tek bir telefon mesafededir. Ayrıca bıraktığınız servis kayıtlarına en kısa sürede dönüş yaparak ta kendini diğer klima firmalarından ayırmıştır.

Pek çok farklı klima çeşidi vardır. Bunlar ihtiyaca göre kullanılmaktadır. Duvar tipi klimalar, salon tip klimalar, inverter klimalar, kanallı tip klimalar, kaset tipi klimalar olmak üzere daha birçok çeşidi vardır. Servisimiz model çeşit fark etmeden her klima ya uygun tamir ve bakım metotlarıyla çalışmaktadır.

İzmir klima servisimizi hafta içi ve hafta sonu olmak üzere her daim arayabilir detaylı bir klima hizmet bilgisi alabilirsiniz. Gezici servis araçlarımızla bulunduğunuz ilçe semt neresi olursa olsun geliyor, yerinde tamir hizmeti yapıyoruz.


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Klima Tamiri ve Bakımı, Ayrancılar Klima Tamiri ve Bakımı, Bayraklı Klima Tamiri ve Bakımı, Bornova Klima Tamiri ve Bakımı, Buca Klima Tamiri ve Bakımı, Çiğli Klima Tamiri ve Bakımı, Gaziemir Klima Tamiri ve Bakımı, Karabağlar Klima Tamiri ve Bakımı, Karşıyaka Klima Tamiri ve Bakımı, Menderes Klima Tamiri ve Bakımı, Menemen Klima Tamiri ve Bakımı
background
İzmir'in bölgelerine geniş alanlı hizmet

Sorunlarınızı Çözen Hizmet

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder