background

Kombi Tamiri ve Bakımı

>
Kombi Tamiri ve Bakımı

Beyaz eşya servisimiz, her türlü marka  klima ve kombinin titizlikle tamiri biz yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Bu hizmeti siz değerli müşterilerimize sunarkan asla garantiden ödün vermemekteyiz. Her zaman ürünlerin tamir veya montajında  en hızlı ve güvenli yapan firmamız tecrübeli etkin personelimiz ve teknik ekipmanlarla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Bize bir telefonla ulaşarak siz müşterilerimize ücretsiz arıza tespiti yaparak sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşıp sizlere yardımcı olmaktayız. Elbet de siz değerli müşterilerimize  sunduğumuz hizmetler bunlarla sınırlı değildir. Her marka kombinizin her türlü arızasına bakmaktayız.

Firmamız siz değerli müşterilerimizin içim devamlı kendini yenilemekte ve uzman personellerimize  sizlere güler yüzlü hizmet sunmaktadır.   

Evinde ve işyerinde kombi sahibi   olan kişilerin  kombileri ile sorun olursa ilk başvuracağı yer kombi servisleridir.Doğalgaz ile çalışan ve evin tüm ısınma ve yakma işlemini yapan  özellikle de kış aylarında oldukça faydalandığımız ürünlerin başında gelmektedir.Her yıl siz ve sevdiklerinizin sağlığı açısından işinde tecrübe sahibi olan firmalar tarafından kombi bakımı yapılması gerekmektedir.

Belirtiğimiz gibi kombinizin bakımını her sene yapmaz iseniz size daha büyük bütçeli masraf olarak dönmesi kaçınılmazdır.Yaptığınız  bakım için servis  hizmeti aldığınız firmanın teknik yeterlilik belegesi olup olmadığını sorgulamanız gerekmektedir . Aksi taktirde yetkisiz ve tecrübesiz kişiler tarafından verilen  hizmeti almamış  ve zarara uğramamış olmaktasınız.

Alanında önder olan kombi sevis  firmamız  siz, değerli müşterilerimize kombi arızalarında  ya da periyodik  servis  fiyatlarında piyasanın daha altında fakat kaliteli hizmeti  siz değerli müşterilerimize yıllardır sunamaya devam etmekteyiz. Fiyatlarımız fahiş fiyat veren firmalara nazaran işini yaptıktan sonra garantisi   vermekte bir sıkıntı olması dahilinde tekrardan gelip arızasını gidermekteyiz.  Siz müşterilerimizin evine geldiğimizde muhakkak yaptığımız iş için fiş bırakmaktayız. Bu bırakılan fişler yapılan arızanın belgesi niteliğinde olup 1 yıl kadar saklamanız gerekmektedir.

Kombi servis fiyatlarını araştırırken dilerseniz kombi tamir ve bakım firmamızı tercih etmelisiniz. Bunun size sağlayacağı fayda ve memnuniyet bizi akrabalarınıza ,arkadaşlarınıza  eş ve dostlarınıza tavsiye etmenize sebep olur .Firmamız siz İzmirlilere  bu sayede kombi tamir ve bakımında her daim yanınızda olamaya devam etmektedir. 


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Kombi Tamiri ve Bakımı, Ayrancılar Kombi Tamiri ve Bakımı, Bayraklı Kombi Tamiri ve Bakımı, Bornova Kombi Tamiri ve Bakımı, Buca Kombi Tamiri ve Bakımı, Çiğli Kombi Tamiri ve Bakımı, Gaziemir Kombi Tamiri ve Bakımı, Karabağlar Kombi Tamiri ve Bakımı, Karşıyaka Kombi Tamiri ve Bakımı, Menderes Kombi Tamiri ve Bakımı, Menemen Kombi Tamiri ve Bakımı
background
İzmir'in bölgelerine geniş alanlı hizmet

Sorunlarınızı Çözen Hizmet

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder