background

Petek Temizleme

>
Petek Temizleme

Günümüzde petek temizliği önem arz etmektedir. Kış aylarında hem kaliteli ısınmak için en az yılda bir kere peteklerinizi temizlemeniz gerekmektedir. İlaçlı temizlik işlemi yapılan petekleriniz kesinlikle ona zarar vermeyecek maddeden yapılmalıdır .Asitli bir kimyasal kullanmadan ,yerinde oetek ve radyötörleri sökmeden detaylı temizlik tecrübeli ustalarımızla siz değerli müşterilerimize petek temizliği hizmeti sunmaktayız.

Peteklerinizin iç yüzeylerinde buluna yağ katmanına  zarar vermeden  tek bir yerden basınçlı su makineleri kullanarak  yıkama işlemi yapmaktayız. Dairenizin her hangi bir yerini pisletmeden sizlere güler yüzlü bir hizmet sunmaktayız.

Dogalğaz ve kalorifer siteminde  kombi peteklerden daha yüksek bulunduğu için sirkoslasyon içerisinde bulunan yoğun bir kireç tortu parçacıkları peteklerinizin alt tarafında birikmeye başlar.

Bu nedenle peteklerinizin alt tarafının soğuk olur. Ne kadar yakıt harcasanız bile bulunduğunuz alan istediğiniz sıcaklıkta olmamaktadır. Buda ne paranızdan ne de yakıttan tasarruf yapmanıza sebep olur .Bu sebepten ötürü peteklerinizin makul fiyatta her yıl temizliğini yaparsanız bu tasarruftan yararlanacak ve bulunduğunuz alandan en yüksek verimi alacaksınız .

Yıllardır uzman personelimiz ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli müşterilerimize Avrupa standartlarına uygun son teknoloji teknik aletlerimizle hizmet sunamaya yıllardır devam etmekteyiz.

Bilindiği gibi doğalgaz Türkiyenin genelinde kullanılmaktadır.Petek temizliğini  havalar soğumadan yaptırmanızı  düşünüyor ve kış bastırmadan yaptırmanızı siz değerli müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

Petek temizlediğinde uyguladığımız  alanlar  şu şekildedir,

1.Panel radyotör temizliği

2.Fanel radyatör temizliği

3.Yerden ısıtma  tsistemi temizliği

4.Merkezi sistem ısıtma temizliği

Doğalgaz  kolorifer temizleme  sistemi temizleme hizmeti uygulandıktan sonra siz müşterilerimiz açısından hemen fark edilmektedir. Bu fark edişiniz sadece peteklerin sıcak ve soğukluğuyla sınırlı olmayıp faturalarınıza da yansıyacaktır en kısa sürede. Aldığınız hizmet sonrasında sizlerin yüzündeki memnuniyet yaptığımız işi daha çok sevmemize bu sayede önereceğiniz  eş dost akrabalarınıza bizden bahsetmenize neden olacağı büyük veya küçük işlerinizi titizlikle yapmaktayız.

Siz değerli  İzmir  müşterilerimizin için  petek temizleme işlemini her ilçede yaz kış demeden  724 sunmaktayız.Her zaman dediğimiz gibi bir telefon kadar uzağınızdayız. Petek temizleme konusunda her zaman bizlere güvenebilirsiniz.


  TIKLA ARA +90 232 262 00 33   Whatsapp Mesaj

Hizmet verdiğimiz bölgeler

İzmir Petek Temizleme, Ayrancılar Petek Temizleme, Bayraklı Petek Temizleme, Bornova Petek Temizleme, Buca Petek Temizleme, Çiğli Petek Temizleme, Gaziemir Petek Temizleme, Karabağlar Petek Temizleme, Karşıyaka Petek Temizleme, Menderes Petek Temizleme, Menemen Petek Temizleme
background
İzmir'in bölgelerine geniş alanlı hizmet

Sorunlarınızı Çözen Hizmet

×
×
  2322620033   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder